Solutions Focus v oblasti projektového řízení

24.06.2013 | project solutions

Motto:

Neřízená změna se stává rizikem, řízená změna se stává projektem.

Petr Peniška, Jednatel společnosti s2s+

Protože žijeme v době, kdy jedinou jistou je nejistota dalšího vývoje, nabývá na významu projektové řízení. Bez ohledu, zda jste nezisková organizace, komerční firma, nebo státní instituce, rádi vám pomůžeme při řízení běžných projektů i projektů spolufinancovaných z fondů EU.

V dalších článcích vám stručně přestavíme jednotlivá řešení z oblasti projektového řízení.

Sestavení projektového týmu

24.06.2013 | hr project solutions

Bez ohledu na to, jakou metodiku řízení projektů využíváte, nebo jak dokonalé máte softwarové nástroje, projekt se sám neodřídí.

O úspěchu projektu významnou měrou rozhoduje správně sestavený projektový tým. Nejste si jisti, jak správně sestavit projektový tým, aby byly zajištěny všechny role, které jsou nezbytné v jednotlivých fázích životního cyklu projektu? Potřebujete poradit, na koho delegovat jednotlivé úkoly, aby tým pracoval efektivně?

S naší pomocí dokážete najít lidi, kteří pro váš projekt budou ti nejlepší. Kromě analýzy silných stránek a přípustných nedostatků jednotlivých členů týmu vám poradíme, jak nastavit cíle pro adaptační období a jak daného člověka dále rozvíjet, aby byl pro váš projekt skutečným přínosem.


Hodnocení pracovníků a řízení výkonu s využitím Solutions Focus Rating®

24.06.2013 | hodnocení pracovníků - řízení výkonu - solutions focus rating®

Při řízení projektového týmu je velmi důležitá průběžná zpětná vazba, ale nelze zanedbávat ani pravidelné formální hodnocení pracovníků. Jak se ale na hodnocení připravit, aby hodnotící pohovor nebyl pouhou formalitou, nebo naopak vaše podřízené nedemotivoval?

Více informací najdete v článku Hodnocení pracovníků a řízení výkonu s využitím Solutions Focus Rating®.

Nastavení metodiky a optimalizace procesů

24.06.2013 | interní metodika řízení projektů - procesní audit - mapování procesů- optimalizace procesů - sf poradenství

Potřebujete nastavit metodiku, která bude vašemu projektu na míru? Bez ohledu na to, zda preferujete standard PMBoK, IPMA nebo PRINCE2 / MSP, zpracujeme pro vás optimální metodiku řízení projektu, která bude pokrývat všechny standardní oblasti projektového řízení a zároveň bude zohledňovat velikost a rozsah vašeho projektu.

Máte již zpracovanou metodiku a potřebujete doladit vybrané aspekty projektového řízení? Využijte našich služeb v oblasti procesního auditu a optimalizace procesů.


Poradenství, mentoring a koučování

24.06.2013 | sf poradenství pro projektové manažery - mentoring - individuální supervize - reflektující tým - koučování

Řídíte svůj první projekt, nebo řešíte neočekávanou náročnou situaci? Využijete možnost mentoringu ze strany zkušeného projektového manažera.

Jste již zkušený projektový manažer a chcete se zdokonalit v určité oblasti projektového řízení? Hledáte vlastní cestu, jak pracovat se svým týmem? Pak právě vám nabízíme SF poradenství formou individuální supervize nebo s využitím reflektujícího týmu.

V případě zájmu o dlouhodobější spolupráci můžete rovněž využít našich služeb v oblasti koučování.

Interim management & outsourcing

24.06.2013 | sf poradenství pro projektové manažery - krizové řízení projektu - interim project management - outsourcing

Převzali jste průšvihový projekt, nebo máte pocit, že se váš projekt neubírá tím správným směrem? Využijete našich poradenských služeb v oblasti krizového řízení projektu.

Potřebujete uvolnit ruce pro řízení klíčových projektů v rámci svěřeného programu či portfolia? Posilte váš projektový tým o zkušeného interim projektového manažera.

Připravujete náročnější projekt v oblasti vzdělávání nebo kongresové turistiky? Využijte možnost outsourcingu.

Kontakt: Mgr. Kamila Nováková | IČO 866 17 541 | Vršní 796/29 | 182 00 Praha 8 | info[at]bmct.cz | GSM +420 721 41 21 41

Design © alee, 2004-16. Všechna práva vyhrazena