sf work (UK)

12.06.2012 | simple - sf change - sf performance management - oskar® coaching

Mark McKergow a Jenny Clarke - naše první volba v oblasti solutions focus ve firemní praxi... Pokud hledáte insipraci, jak využít SF při řízení změn, řízení výkonu, nebo v oblasti koučování, případně špičkový trénink na tato témata, navštivte www.sfwork.co.uk.

Training- en adviesbureau OplossingsGericht Veranderen

12.06.2012 | sf change - sf poradenství pro manažery - powers

Coert Visser (NL) a Gwenda Schlundt Bodien (NL), autoři modelu P.O.W.E.R.S. Další výborný zdroj inspirace pro rozvíjení SF praxe v oblasti podnikání a managementu. Více informací najdete na www.m-cc.nl nebo na něterém z Coertových blogů - solutionfocusedchange.blogspot.com nebo articlescoertvisser.blogspot.com.


Louis Cauffman (BE)

12.06.2012 | solutions tango - family business - top management coaching

Ředitel a majitel Korzybského nadace, mezinárodního vzdělávacího institutu zaměřeného na krátkodobou terapii orientovanou na řešení (Solution-Focused Brief Therapy) s pobočkami v Belgii, Holandsku a Francii.

Ředitel a majitel Institutu pro integrativní management, poradenské společnosti, která se specializuje na oblasti rodinného podnikání, SF koučování pro vrcholový management & strategické řízení pro (mezi)národní (ne)ziskové organizace.

(Spolu)autor knihy Solutions Tango, atd. atd. atd. ... Více informací najdete na www.louiscauffman.com.

Solution Surfers (CH)

12.06.2012 | solutionsurfers - brief coach training - peter szabo - daniel meier

Koučujete nebo se zajímáte o koučování? Pak rozhodně doporučujeme Solution Surfers - Petera Szabó, Daniela Meiera a další specialisty na krátkodobé koučování (Brief Coaching) a výcvik koučů dle standardů ICF (Brief Coach Training).

Pro více informací navštivte www.solutionsurfers.com.


Solution Management Center (AT)

12.06.2012 | günter lueger - solutions focus rating®

Nástroje, techniky, metodiky... vše, co vás zajímá o využití Solutions Focus v oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů. Pro více informací se obraťte na Güntera Luegera, autora původní metodiky Solutions Focus Rating® a celé řady dalších SF nástrojů pro manažery a personalisty, nebo navštivte www.solutionmanagement.at.

John Sproson (UK) - in memoriam

24.06.2013 | sales mentor - sf balanced scorecard - solutions focus rating® v oblasti náboru a výběru

Potřebujete zdokonalit prodejní dovednosti, i když máte pocit, že prodej není zrovna váš "šálek čaje"? Ucelenou metodiku, cenné rady a tipy ohledně prodeje, stejně tak jako další porci SF nástrojů pro řízení lidských zdrojů jsme převzali od Johna Sprosona, který nás bohužel letos na jaře opustil.


Dalet (ČR)

12.06.2012 | přístup zaměřený na řešení - terapie - vzdělávání - supervize - koučování - reteaming®

Tým koučů, terapeutů, supervizorů a lektorů, kteří se specializují na rozvíjení přístupu zaměřeného na řešení a konceptu reteaming®. Kromě poradenských služeb v oblasti SF nabízejí rovněž akreditované výcvikové programy a tréninky. Více informací a aktuální nabídku kurzů najdete na www.dalet.cz.

Co/Man – 1. systemická, spol. s.r.o. (SK)

12.06.2012 | akreditované programy pro kouče - brief coach training - people management - systemický management a koučování - Mgr. Klára Giertlová

Zajímáte se o moderní přístupy v oblasti řízení lidských zdrojů? Líbí se Vám přístup zaměřený na řešení? Jste kouč, nebo se chcete stát koučem? Hledáte kvalitní vzdělávání pro kouče s akreditací ICF dostupné v češtině? Navštivte stránky www.kouc.sk.


Kontakt: Mgr. Kamila Nováková | IČO 866 17 541 | Vršní 796/29 | 182 00 Praha 8 | info[at]bmct.cz | GSM +420 721 41 21 41

Design © alee, 2004-16. Všechna práva vyhrazena